Nieznane fakty dotyczące Bukmacher Zakład Bez Ryzyka ujawnione przez ekspertów

Nieznane fakty dotyczące Bukmacher Zakład Bez Ryzyka ujawnione przez ekspertów

Zakłady bukmacherskie STS swoją ofertę na zakład bez ryzyka nazywają cashbackiem. Dzięki temu, że w przypadku tego buka zwrot środków dokonywany jest na konto gracza a kwota zwrotu to aż do 234 zł jest to praktycznie najlepsza oferta na rynku. Aby z niej skorzystać w trakcie rejestracji należy podać kod promocyjny STS – GOAL. Zakład bez ryzyka STS to nie jedyna oferta powitalna tego bukmachera.

 • Te cztery podmioty zdecydowanie najkorzystniej wypadają w tym aspekcie.
 • Bukmacher nie znalazł się w top 5 ze względu na dość niską kwotę cashbacku w porównaniu z innymi bukmacherami, ale na pewno warto skorzystać z oferty przy tak małych wymogach.
 • Jak jednak to wygląda w przypadku przegranego zakładu?
 • Legalni bukmacherzy z polską licencją regularnie wprowadzają bonus bez ryzyka do oferty powitalnej i dla stałych graczy.

Kurs kuponu powinien wynieść 3.80 lub więcej, a na samym kuponie powinny być co najmniej trzy zdarzenia. Profesjonalni typerzy z reguły obracają znacznie większymi stawkami, niż „niedzielni” gracze, którzy na zakłady przeznaczają drobne kwoty. Specyfika gry wpływa również na oczekiwania wobec bukmacherów w zakresie oferty powitalnej. Jak więc będzie kształtować się najlepszy bonus bukmacherski dla klienta, który jest gotowy, by dokonywać dużych wpłat? Zdecydowanie ciekawsza dla takiej osoby będzie oferta zwielokrotnienia depozytu, niż jakiekolwiek bonusy czy freebety.

Zaskakujący fakt dotyczący Bukmacher Zakład Bez Ryzyka odkrytych

Zatem dla przykładu – jeśli zagrasz za 100 zł, nie trafisz i otrzymasz zwrot, to wyniesie on 88 zł. Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Powyżej przedstawiliśmy 5 najlepszych cashbacków, ale warto wyróżnić jeszcze kilka bardzo atrakcyjnych zakładów bez ryzyka. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot w postaci bonusu do 500 PLN. Nie ma się co oszukiwać, że choć całkowite darmowe bonusy istnieją, to wiążą się z mniejszymi lub większymi wymogami do spełnienia.

 • Polskie Zakłady Bukmacherskie, nie odstając od reszty, także oferują swoim nowym klientom zakład bez ryzyka.
 • Środki ze zwrotu są przekazywane na konto bonusowe gracza i wymagany jest sześciokrotny obrót tymi środkami.
 • Zdecydowanie wyróżnia to bukmachera PZBuk na tle konkurencji oferujących podobne bonusy powitalne.
 • 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

Przede wszystkim do odbioru cashbacku upoważnia aktywowanie kodu bonusowego Fuksiarz. W Fuksiarzu wystarczy dokonać rejestracji i kod od razu zostaje przypisany do konta gracza. Cashback Fuksiarza jest inny od pozostałych bukmacherów. Kwota jaką zobowiązał się zwrócić graczom Fuksiarz to 500 złotych. Podsumowując, w przypadku pierwszego przegranego zakładu 50% stawki maksymalnie do kwoty 500 złotych wróci na Twoje konto główne i od razu będziesz mógł je wypłacić.

Jak Dostać I Wykorzystać Bonus Bez Depozytu?

Aktualną listę tych podmiotów można znaleźć na rządowych stronach internetowych. Popełnianie błędów na początku swojej przygody z obstawianiem jest częste i naturalne. W przypadku ewentualnej utraty pieniędzy uzyskanych jako bonus na start, nie jest to aż tak bolesne, jak strata własnych, prywatnych środków. Oprócz zakładu bez ryzyka z naszym kodem PZBuk można także otrzymać dodatkowe 100 zł na obstawianie konkretnych wydarzeń.

 • Gracze mogą liczyć także na bonus bez ryzyka, związany tym razem z zakładami BetGames.
 • Generalnie, zakład bez ryzyka u legalnych bukmacherów, stał się ostatnimi czasy bardzo popularnym rodzajem premii.
 • To oznacza, że nie musimy wydawać własnych pieniędzy na zakład, gdyż dostaniemy je od operatora np.
 • O warunkach każdej z takich promocji zostaniesz poinformowany w zakładce promocje.
 • Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka na Fortuna, należy aktywować bonus w panelu gracza w sekcji „Moje bonusy” najpóźniej 3 dni po rejestracji.

Tak jak i w przypadku Fuksiarza, cashback dotyczy pierwszego kuponu. Dlaczego w Fortunie nie ma konieczności gry za wyższą kwotę, tak jak choćby w Betfanie? Otóż ten bukmacher sam opłaca kwotę podatku od gier hazardowych. Jednym z bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka jest STS. Przede wszystkim będzie on dostępny wtedy, kiedy podczas rejestracji na stronie bukmachera wykorzystasz voucher promocyjny o treści MEGABONUS. Czy do otrzymania zakładu bez ryzyka Fuksiarz konieczne będzie wykorzystanie vouchera promocyjnego? Tak, podczas rejestracji – którą pokrótce omówimy w dalszej części naszego tekstu – musisz użyć voucher bonusowy o treści MECZYKI.

Czasami jednak konieczne jest obrócenie środkami otrzymanymi w ramach cashbacku. Promocja, tak jak przy powitalnym zakładzie bez ryzyka Fuksiarza, dotyczy tylko pierwszego kuponu. W przypadku niepowodzenia, zwrotem należy obrócić raz, puszczając kupon z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 3.80. W przeciwieństwie do bonusu w Fuksiarzu, cashback od PZBuka nie dotyczy pierwszego zakładu postawionego po rejestracji, a pierwszego niepowodzenia. Miej na uwadze, że do tej promocji liczą się tylko kupony składające się z przynajmniej dwóch zdarzeń o kursie minimalnym 1.40 każdy. Natomiast nasz voucher promocyjny o treści MECZYKI powinien uzupełnić się automatycznie, jeśli na stronę z rejestracją przejdziesz klikając w jeden z banerów dostępnych w tym tekście.

To topowy bonus bukmacherski na polskim rynku, z którego na pewno warto skorzystać. ✅ Przystępne warunki obrotowe (niski kurs minimalny, brak narzuconej liczby zdarzeń). Aby ułatwić wam skorzystanie z zakładów bez ryzyka, poniżej opisujemy dokładnie jak z nich skorzystać. W Fuksiarzu nie musisz dodatkowo obracać zwróconą kwotą.

Nieujawnione fakty w Bukmacher Zakład Bez Ryzyka, o których większość ludzi nie wie

Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w leczeniu i wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie tylko u legalnych, licencjonowanych bukmacherów. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. W razie przegranej na twoje konto cashback natychmiast wpłynie zwrot 10% stawki. Po spełnieniu powyższych wymagań gracz otrzymuje bonus w wysokości swojej pierwszej wpłaty. W razie porażki, środki te znajdą się na koncie bonusowym i będą gotowe do wypłaty lub do użycia przy dalszej grze po dokonaniu jednokrotnego obrotu po kursie łącznym minimum 1.75.

Traf oznacza możliwość wypłaty środków, porażka – ich utratę. Warto pamiętać, że w przypadku obstawienia po kursie niższym niż 1.14, ewentualna wygrana będzie niższa niż stawka. Rynek bukmacherski rozwinął się na tyle, że polscy użytkownicy mają spore pole manewru przy wyborze miejsca do gry. Obecnie licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce posiada kilkanaście podmiotów. Poszukując odpowiedniego bukmachera, warto zwrócić uwagę na pakiet proponowanych przez niego bonusów, m.in.

O czym wszyscy powinni wiedzieć Bukmacher Zakład Bez Ryzyka

Dodatkowo po wpisaniu naszego kodu promocyjnego Betclic podczas rejestracji kwota ta jest zwiększania do poziomu 550 zł. Wystarczy zatem postawić pierwszy zakład za taką kwotę, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot postawionej stawki. Zakład bez ryzyka, nazywany również cashbackiem lub zakładem ubezpieczonym to forma bonusu, który możemy otrzymać od bukmachera.

 • Cashback PZBuk to interesująca sprawa, bo ma on zastosowanie DO pierwszego przegranego zakładu (kupon AKO z typami po kursach min. 1.40).
 • Tylko część proponuje swoim graczom zwrot stawki za nietrafiony pierwszy zakład.
 • Jest wiele różnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego bukmachera z ofertą bez ryzyka.
 • Inaczej będzie w kuponie prezentowanym po prawej stronie.

W przypadku bukmachera PZBUK, również głównym bonusem dla graczy jest zakład bez ryzyka. Każdy nowy gracz przy rejestracji otrzymuje najwyższą możliwą kwotę cashbacku w wysokości do 1000 PLN (a do tego dodatkowy darmowy zakład). Po spełnieniu tych warunków, i oczywiście jeżeli zakład będzie przegrany, bukmacher przypisze graczowi cashback w ciągu 3 dni od rozliczenia zakładu. Należy wcześniej spełnić warunek obrotu, który jest jednak banalnie prosty. Wystarczy raz postawić zakład za kwotę z cashbacku na dowolny kupon. Zakład bez ryzyka w Betcrisie ma bardzo proste zasady. Wpłacamy depozyt, typujemy kupon, jeśli będzie przegrany otrzymujemy zwrot.

Bukmacher Zakład Bez Ryzyka – Podsumowanie

Jak już wspomnieliśmy, oprócz zakładów bez ryzyka bukmacherzy często oferują freebety bez depozytu czy bonusy od wpłaty. Często możesz je otrzymać dopiero po przejściu do bukmachera z naszej strony i wpisaniu kodu promocyjnego. Przykładowo w TOTALbet otrzymasz 40 zł freebetu jedynie z naszym kodem – w standardowej ofercie wynosi on 30 zł.

Jest to bardzo atrakcyjna oferta, która odgrywa istotną rolę w temacie opinii o bukmacherze PZBuk. W zakładzie bez ryzyka są dwie możliwości rozliczenia promocji. Jeżeli dany zakład wygramy, to nie ma wątpliwości, że wykalkulowana przez bukmachera wygrana powinna wylądować na naszym koncie.

Jak Postawić Zakład Bez Ryzyka?

Jednocześnie bonusy powitalne w tym zestawieniu też były w czołówce. Dlatego korzystne skonstruowanie oferty pakietów powitalnych może przynieść sporo korzyści samym firmom. Należy przy tym zaznaczyć, że choć przebijanie ofert konkurencji to dobry sposób na przyciągnięcie nowych klientów, to jednak nie można na tym poprzestać. Dlatego też przy wyborze odpowiedniej oferty powitalnej, warto korzystać z dostępnych w internecie zestawień ofert bukmacherskich.

 • Dzięki temu możemy wybrać idealnego dla nas operatora, który będzie spełniać nasze oczekiwania i to właśnie u niego znajdziemy najlepszy bonus powitalny dla takich graczy, jak my.
 • Oprócz cashbacku bukmacher STS oferuje także bonus od depozytu do 1200 złotych oraz darmowy zakład 30 zł.
 • Innymi słowy jest to zakład ubezpieczony, czyli taki, który z reguły nie wymaga depozytu, dlatego cieszy się tak dużą popularnością w społeczności typerów.
 • Wykorzystując transzę od bukmachera, można zarówno przetestować ofertę innego zakładu bukmacherskiego, jak i „złapać bakcyla” do dalszej gry.
 • Kwota ta przypomina nieco cashback w BETFAN, ale w wypadku Fortuny nie ma żadnych warunków co co obrotu.
 • Zakład bez ryzyka oznacza, że w razie niepowodzenia – rozliczenia kuponu jako przegrany, następuje zwrot stawki.

Przy rejestracji z kodem promocyjnym GOAL nowi kliencie otrzymają zakład bez ryzyka wysokości 110 zł (standardowy zakład bez ryzyka u tego bukmachera to 100 zł). Kurs pojedynczego zdarzenia oraz minimalna stawka kuponu nie jest wymagana. Korzystając z tego zwrotu od zakładów bukmacherskich eWinner środki możemu od razu wypłacić na konto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.