Dlaczego wiele osób nie żyje Nieodpowiednie informacje o Systemy Bukmacherskie i dlaczego musisz przeczytać ten rekord

Strategia bukmacherska tego typu jest nieco bardziej zaawansowana od pozostałych systemów. Labouchere polega na skreślaniu skrajnych liczb w ciągu. Gracz przed rozpoczęciem gry decyduje ile chce wygrać i zapisuje listę liczb, których suma daje kwotę, którą chcemy osiągnąć. W każdym zawartym zakładzie stawiamy stawkę, która jest sumą pierwszej i ostatniej liczby z listy. Jeśli na liście jest jedna liczba, to stawka jest równa tej liczbie. Największym plusem tego mechanizmu obstawiania jest niewątpliwie zmniejszone ryzyko utraty dużych stawek przy serii przegranych.

Paroli kompletnie bowiem nie nadaje się do gry w dłuższej perspektywie czasowej, a jedynie do zbudowania konkretnego budżetu. W największym skrócie płaska stawka to inwestowanie identycznej kwoty na każdym kolejnym kuponie, a wyniki poprzednich zakładów nie wpływają w żaden sposób na dobór stawki.

Skuteczne strategie dla Systemy Bukmacherskie, których możesz użyć od dzisiaj

Szczegółowe omówienie systemu znajdziesz w artykule „System bukmacherski Fibonacciego”. Pierwsza wygrana odrobi serię błędnych zakładów, a zysk może być bardzo duży. Szczegółowe omówienie systemu znajdziesz w artykule „System bukmacherski Martingale’a”.

 • Omawiamy też najbardziej popularne systemy gry u bukmachera.
 • Betfan ma dla nowych użytkowników promocje na start o łącznej wartości 1600 zł.
 • Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online.
 • Niewątpliwie, to my określimy kwotę oraz wkład procentowy, jednakże maksymalnie winno to być wskazane 4 procent.
 • Najogólniej mówiąc, chodzi o to, aby dzięki zastosowaniu pewnych reguł stawkowania, gracz uzyskiwał jak najlepszy zysk przy ograniczeniu ryzyka dużych strat.
 • Chodzi o to, żeby wartość ta nie była większa niż 2-5% twojego bankrollu na zakłady.

Wygrywając pierwszy i drugi zakład, a przegrywając w trzecim jesteśmy na plus 2 jednostki. Natomiast jeśli pierwsze trzy zakłady okażą się wygrane a ostatni, czwarty przegrany – wychodzimy na zero. System godny wypróbowania przez osoby lubiące progresywne podejście do zakładów bukmacherskich. W tym dziale przeczytasz za darmo opis najpopularniejszych systemów bukmacherskich i strategii bukmacherskich, a także dowiesz się o ich wadach i zaletach. Każdy system przede wszystkim wymaga ogromnej cierpliwości, prowadzenia statystyk i systematyczności w jego wykorzystywaniu w zakładach bukmacherskich. Ponadto, jak w rozgrywkach ligowych, zakłady typu Under/Over lubhandicapowemożemy obstawiać, korzystając z systemów middle bets, polish middles lub szukając surebetów.

Systemy Bukmacherskie: Zanim kupisz rzeczy, które musisz wiedzieć

W tym momencie warto natomiast ostrzec, że żadna progresja nie jest polecana jako system bukmacherski dla początkujących graczy. Generalnie, choć nie istnieje coś takiego jak w pełni bezpieczny system bukmacherski, wszelka progresja wiąże się z naprawdę sporym ryzykiem straty całego budżetu przeznaczonego na grę.

 • Osoby, które jeszcze nie grały w Betfan, mogą zarejestrować konto na stronie Po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” otrzymuje się 600 złotych jako zakład bez ryzyka – bez konieczności obrotu!
 • Niewątpliwie jest to jedno z najczęściej zadawanych przez graczy pytań.
 • Bukbusters.pl stara się, aby osiągnąć jak najlepszy wynik jednak specyfika tej działalności nie gwarantuje sukcesu w przyszłości.
 • W tym dziale przeczytasz za darmo opis najpopularniejszych systemów bukmacherskich i strategii bukmacherskich, a także dowiesz się o ich wadach i zaletach.

Obstawianie zakładów na gole obliguje typera do zapoznania się ze statystykami, formą drużyn i kadrami meczowymi. Styl gry drużyn w dużej mierze przekłada się na ilość zdobywanych i traconych goli. Przy systemie na bramki również trzeba brać to pod uwagę, bo wszystko opiera się i tak na skutecznych typach. Pamiętaj, że opłacalny system to ten, dzięki któremu regularnie wychodzisz na plus u bukmachera.

Prosta strategia Systemy Bukmacherskie

Wszystkie systemy bukmacherskie są nastawione na przynoszenie profitów, jednak należy pamiętać, że żaden z nich ich nie gwarantuje. Nie opisaliśmy oczywiście wszystkich możliwych rodzajów zakładów bukmacherskich oferowanych przez kolektury sportowe, a tylko te najczęściej wystawiane przez legalnych bukmacherów. W zależności od preferowanego sposobu obstawiania, zasobności portfela i, co najważniejsze, wiedzy sportowej każdy gracz powinien określić własną metodę stawkowania meczy piłkarskich. Ten etap gry nie powinien zabrać nam więcej niż 50% całej dostępnej kwoty – mamy do rozegrania maksymalnie kilkadziesiąt kuponów i nie warto tracić za dużo na ten etap. W piłce nożnej mamy możliwość typowania praktycznie każdego możliwego zdarzenia, które może wystąpić w obrębie tego sportu. W zależności od tego, czy obstawiamy pojedyncze spotkania, całe kolejki czy rozgrywki turniejowe, mamy możliwość zastosowania różnych strategii doboru kwot na kolejne kupony. Niniejszy tekst podzielimy na trzy części ze względu na możliwy charakter rozgrywanych spotkań.

System świetnie sprawdza się w zakresie zakładów SOLO, zaś najwyższe kursy znajdziemy właśnie w przypadku braku rozstrzygnięcia dla danego pojedynku. Podając tutaj przykład futbolu – gdyż statystycznie rzecz biorąc to właśnie ją zwykle typują gracze – najlepiej będzie obstawiać remisy. Spore wyzwanie może, jednakże stanowić odnalezienie drużyn, które dosyć często będą się dzieliły punktami pomiędzy sobą.

System Oscara Grinda

W praktyce wyjdą różne niespodzianki, których zwykle gracz nie potrafi przewidzieć. W pierwszej chwili może się wydawać, że jest to pewny system bukmacherski – przecież prędzej czy później uda się nam obstawić zakład poprawnie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę twardą rzeczywistość, a do niej należy zapewne zasobność naszego portfela. Jeśli w tych 5 zakładach nie uda nam się wygrać, w zasadzie nie mamy już środków na dalszą grę (pozostaje nam tylko 380 zł, podczas gdy stawka kolejnego zakładu powinna wynieść aż 640 zł). Także system bukmacherski progresja to rozwiązanie tylko dla graczy o nieograniczonym budżecie… Dla pozostałych jest to raczej system, któremu towarzyszy bardzo wysokie ryzyko bankructwa. Co gorsza, stosując taki system bukmacherski, łatwo dużo przegrać, a wygrywa się często znacznie mniej. Jeśli bowiem zaliczymy wiele przegranych, nawet kiedy uda nam się wreszcie wygrać, zysk będzie w ostatecznym rozrachunku niewielki.

To, co powiedzieli ci o Systemy Bukmacherskie, jest martwe źle … A tutaj wymieniono, dlaczego

W takiej sytuacji często przez początkujących typerów jest porzucany, a to błąd. Zgadzamy się, że system można zmienić, ale po upływie określonego czasu np. Problem systemu Paroli pojawia się, gdy gracz zaliczy dłuższą serię porażek. Aby „odkuć się” na kolejnych kuponach, potrzebnych jest więcej wygranych.

Jaki Jest Najskuteczniejszy System Bukmacherski?

Po pierwsze niskim stopniem ryzyka utraty całego kapitału. Jak sama nazwa wskazuje, musi systematyzować obstawianie i umożliwić osiągnięcie zysków – czyli w tym przypadku wygraną. Do zrozumienia jednych i drugich przydatne będzie przyswojenie podstawowych pojęć. Niewątpliwie strategia Oscara może przynieść zysk w dłuższej perspektywie. Nie można jej jednak nazwać idealną strategią, ponieważ wiąże się z ryzykiem utraty środków przy 2-3 przegranych zakładach, choć tak można powiedzieć o każdym systemie. Będziemy potrzebować dokładnej analizy każdego zdarzenia, aby wyjść na plus.

3 wskazówki dotyczące Systemy Bukmacherskie dzisiaj, których powinieneś użyć

Ponadto, aby gra według zasad systemu była skuteczna, trzeba dobrze planować jej poszczególne etapy, gdyż ich zbyt mała liczba oznacza duże ryzyko niepowodzenia. Kursy na tego typu wydarzenia rozpoczynają się od 2.80, zaś kończą na 3.80. Niewątpliwe typuje się za coraz to większe kwoty do chwili, aż nie wygra się swojego pierwszego kuponu. Wówczas powraca się do wyjściowej stawki i powtarza całość procesu. Legalny bukmacherOferta bonusówKodSTS.pl1640 PLN w bonusach! Pojedynczy zakład, nie może przekraczać 4 procent naszej puli. Niewątpliwie, to my określimy kwotę oraz wkład procentowy, jednakże maksymalnie winno to być wskazane 4 procent.

Dlaczego warto wybrać tę konkretną formę Systemy Bukmacherskie

Można więc poszukać drużyny, która często kończy mecz remisem i obstawiać zakłady bukmacherskie na remis aż do skutku (lub wyczerpania budżetu). W przypadku szczęśliwego rozwoju wypadków może to być bardzo opłacalny system bukmacherski, gdyż kursy na remisy są często wysokie. Można więc testować różne darmowe systemy bukmacherskie, ważne jednak, by robić to z głową.

 • Niektóre systemy zakładają stałe stawki, inne zaś opierają się na progresji – malejącej lub rosnącej.
 • W kontekście zakładów bukmacherskich mówi się bardzo dużo o początkach (o tym jakiego bukmachera wybrać, co obstawiać itp).
 • System Paroli oceniany jest jako bardzo ryzykowny, a przy tym wymagający dużej skuteczności.
 • Inwestuje na kuponach kwoty zupełnie nieadekwatne do tego, jakie value posiada zakład.

Jeśli natomiast wygramy, nie wracamy od razu do najniższej możliwej stawki, tylko cofamy się o 1 poziom – tak więc po wygranym zakładzie postawionym za 3 zł, stawka kolejnego zakładu wyniesie 2 zł. Dopiero kiedy 2 kolejne zakłady są trafione, typer wraca do stawki początkowej ciągu. Skuteczne systemy bukmacherskie poszukiwane są przez graczy w zasadzie od zawsze. Niektórzy typerzy twierdzą, że znają i stosują 100-procentowo pewny system bukmacherski, który gwarantuje zyski z obstawianych zakładów bukmacherskich. Czy jednak w praktyce można pogodzić duże wygrane z brakiem ryzyka przegrania całego kapitału gracza? Sprawdzamy, jak działają darmowe systemy bukmacherskie i jak postępować, by dobry system bukmacherski faktycznie przynosił zyski.

Zwrot 289 Pln W Zakładach Bukmacherskich Forbet!

System ten wymaga dużego nakładu pieniędzy oraz bardzo silnych nerwów. Warto również pamiętać aby nie grać zbyt wielu kroków takiej progresji.

 • Przegrywasz – wracasz do pierwszego kroku obstawiania tym systemem.
 • Można więc testować różne darmowe systemy bukmacherskie, ważne jednak, by robić to z głową.
 • Można także zdecydować się na bardziej agresywną stawkę, np.
 • Jeśli bukmacher uzna jakieś zagrania typera za podejrzane, czy po prostu za zbyt zagrażające jego interesom, może nałożyć limit bukmacherski.

Każdy mecz obstawiamy na osobnym kuponie, aby nie łączyły czy kolidowały one ze sobą. Do tego na każdy z tych dziesięciu kuponów obstawiamy taką samą sumę pieniędzy. Ponieważ reguła własnego boiska się sprawdza, dlatego też dobrze jest wybierać zakłady po stronie gospodarzy, gdyż to oni najczęściej wygrywają mecze. Nasz system sprawdzi się w sytuacji, kiedy przynajmniej 5 na 10, czyli połowa naszych zakładów będzie wygrana.

7 podejść do ochrony przed Systemy Bukmacherskie

Nic nie stoi na przeszkodzie, by wnosić zakłady bez wcześniej ustalonego planu. Niestety takie podejście często kończy się nie tylko bałaganem w historii zawartych zakładów, ale też skutkuje notorycznym „byciem pod kreską”. Zakłady bukmacherskie to dziedzina, w której łatwo ulec emocjom, a te z kolei dyktują nam nieprzemyślane i, jak się zazwyczaj okazuje, nierozsądne decyzje. Z kolei system bukmacherski działa niezależnie od okoliczności zewnętrznych i zgodnie z nim stawki zakładów zawsze mają być takie a takie.

Przy wysokich kursach można jednak łatwo odrobić straty. Ryzyko jest dość duże, ale sam system dość ciekawy i nietypowy. Warto wypróbować go, jeśli możemy zaryzykować nieco większy bankroll.

Życie, śmierć i Systemy Bukmacherskie

Już 10%-owy Yield przy próbie 1000 typów uważa się za bardzo dobry, nieliczni mogą się pochwalić współczynnikiem bliskim 20%. System bukmacherski poza tym, że w dłuższej perspektywie powinien przekładać się na wygrane, to dodatkowo spełnia jedną istotną funkcję. Skuteczne systemy bukmacherskie mają za zadanie chronić twój kapitał, a więc dbać o to, by twój bankroll nie został wyzerowany. Plan stawek jest po to, by planować budżet i wiedzieć, ile potrzebujesz na każdym z poziomów gry. Skuteczne systemy bukmacherskie wymagają więc sporo cierpliwości i wytrwałości – nie można się zniechęcać po tygodniu obstawiania, kiedy to nasz bilans wskazuje, że jesteśmy na dużym minusie.

Warto jest przytoczyć tutaj jak wyglądają procentowe szanse przy kuponach AKO. Przy dwóch zdarzeniach, na które mamy możliwość obstawienia 3-torowego , szanse na wygranie kuponu to nieco ponad 11%. Przy trzech spotkaniach prawdopodobieństwo powodzenia spada do 4%, a przy chociażby sześciu pojedynkach, procentowe szanse wynoszą 0,14%.

Skuteczne strategie dla Systemy Bukmacherskie, których możesz użyć od dzisiaj

Cały proces trwa do momentu, gdy nasze typy bukmacherskie okażą się wygrane. Wtedy wracamy do wyjściowej stawki, od której zaczynamy progresję. Ujmując temat w skrócie – obiektywnie trudno wybrać najlepszy system bukmacherski. Bo dla każdego gracza to indywidualna sprawa, a wszystko zależy od jego budżetu i skuteczności typów bukmacherskich.

5 łatwych sposobów na znalezienie Systemy Bukmacherskie

Właśnie dlatego polecamy ten system na początku swojej drogi z typowaniem. Pozwoli ona na złapanie doświadczenia i przygotowanie się do kolejnych strategii. Warto spróbować różnych systemów bukmacherskich, by odnaleźć swój patent na zarabianie na zakładach bukmacherskich. W świecie zakładów bukmacherskich możemy spotkać wiele systemów. Żaden z nich nie zagwarantuje nam zysku, jeśli nie dobierzemy go odpowiednio do swojego doświadczenia i bankroll’a. Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów.

Na razie nie wiadomo Fakty o Systemy Bukmacherskie Ujawniono

Nic nie stoi na przeszkodzie, by z czasem zacząć wprowadzać modyfikacje do stosowanych systemów i w ten sposób odkryć własny najlepszy system bukmacherski. Systemy bukmacherskie postrzegane są przez część osób obstawiających zakłady bukmacherskie jako remedium na dotychczasowe słabe wyniki czy pojawiające się od czasu do czasu całe serie porażek.

Ogólna zasada jest analogiczna jak w przypadku innych systemów progresywnych, lecz tu kluczowe jest pojęcie jednostki. Ten sposób stawkowania wiąże się także z koniecznością określenia kursów zakładów, jakie będą obstawiane. Kolejny system bukmacherski o charakterze progresywnym to system Martingale’a, który nazywany jest też progresją klasyczną. Obstawiając zakłady bukmacherskie tym systemem, po każdej przegranej typer podwaja stawkę zakładu, a po każdej wygranej wraca do stawki wyjściowej. Chodzi więc o to, aby szybko nadrobić straty i to z nadwyżką, gdyż „wystarczy”, że któryś z kolejnych zakładów będzie wygrany, a wszelkie wcześniejsze przegrane zostaną zniwelowane. Z drugiej strony umiejętnie stosowany system stały profit może skutkować osiągnięciem założonego zysku bardzo szybko, nawet na pierwszym etapie gry.

10 najwspanialszych Systemy Bukmacherskie zmieniających się dokładnie w jaki sposób zaczynamy widzieć świat

Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betgol.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu. Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 8 siedmiokrotnych kombinacji. Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 28 sześciokrotnych kombinacji. Składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 7 sześciokrotnych kombinacji. Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 56 pięciokrotnych kombinacji.

 • Jeśli wygramy w drugim zakładzie, 4 jednostki „odkładamy”, stawiając w trzecim zakładzie 2 jednostki.
 • Warto jest więc śledzić zmagania zespołów i zająć się progresją w obstawianiu na remisy.
 • Oczywiście pamiętajmy, że zysku nie gwarantuje żaden z nich (oprócz surebetów).
 • ], zdecydowanie ułatwiają grę na systemach bukmacherskich.

Jeżeli nasz procent trafionych typów jest na wysokim poziomie, dobry system bukmacherski w znacznym stopniu pomoże nam zmaksymalizować nasze zyski. Odwrotnie, kiedy nasze typy w większości są nietrafione, nawet najlepszy system nie sprawi nagle, że zaczniemy wygrywać. Reasumując, systemy bukmacherskie działają, ale są jedynie narzędziem wspierającym gracza, a nie czystym sposobem na wygrywanie.

System Bukmacherski Z Zyskiem

Jedni powiedzą, że oczywiście, że nie ma, bo gdyby był, to ta branża w kilka dni by upadła. Drudzy w tym samym czasie pochwalą się swoimi pewnymi typami na weekend, które nie mogą nie wejść. Prawda jest taka, że można wyłącznie zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Bukmacher niezależnie od typu gracza zawsze ma przewagę. Istnieją jednak systemy, które pozwalają tę przewagę wyraźnie zmniejszyć, a może i przechylić szalę na korzyść stawiającego. Przedstawiamy systemy dzięki, którym być może zaczniecie wygrywać zakłady.

 • Oczywiście ma ona sens wyłącznie przy graniu zdarzeń z kursem powyżej 2.
 • Ustalamy przy tym początkową stawkę, jaka ma na końcu osiągnąć naszą kwotę maksymalną.
 • Jednym z systemów bukmacherskich, nad którym warto się pochylić, jest progresja remisowa.

U klasycznego Martingale’a wystarczy jednak jeden kupon, by odrobić straty. W tym systemie nawet jeden przegrany kupon w trakcie serii wygranych powoduje powrót na początek progresji. Z tego powodu system paroli uznaje się za ryzykowny i oczekujący od gracza dużej częstotliwości wygranych. W przypadku tego mechanizmu można spotkać się również z nazwą systemu anty-martingale. Nazwa ta mówi sama za siebie, ponieważ system Paroli działa w przeciwieństwie do Martingale’a, gdyż jest to progresja rosnąca. Tutaj stawki zwiększają się bowiem w przypadku poprawnie rozstrzygniętych kuponów.

Prosta strategia Systemy Bukmacherskie

Nigdy takie obstawianie nie przynosi pozytywnego skutku, czyli wygranego kuponu. Ważne jest to, aby każda obstawiona pozycja była przemyślana i sprawdzona w statystykach. Jeśli myślicie, że to już wszystkie systemy bukmacherskie, to grubo się mylicie.

Powtórzmy jednak na koniec wyraźnie, system bukmacherski Martingale’a to wyjątkowo wysokie ryzyko i najczęściej niskie wygrane. Jeśli chcesz, aby stawiane zakłady bukmacherskie były bardziej zyskowne i planujesz w tym celu zacząć stosować wybrany system bukmacherski, pamiętaj o kilku bardzo ważnych zasadach. Po pierwsze, jak już wspomniano, wszelkie systemy gry – bukmacherskie czy inne, wymagająkonsekwencji i wytrwałości. Jeśli decydujesz się na jakiś system bukmacherski, trzymaj się go i stosuj najlepiej przez kilka miesięcy, a dopiero po tym czasie wyciągnij wnioski. Niewskazana jest też sytuacja, kiedy gracz testuje jednocześnie 2 systemy obstawiania meczy (czy więcej).

Ciekawe Zakłady

W przypadku krótkoterminowych rozgrywek zysk będzie zdecydowanie niższy. Gdybyśmy mieli zdefiniować system bukmacherski, powiedzielibyśmy, że jest to obstawianie zakładów według ustalonego klucza. Polega on na dobieraniu odpowiednich zdarzeń i stawek na kuponach, które mają zapewnić największe i najpewniejsze zyski.

Ciąg Fibonacciego to koncepcja matematyczna, z którą spotkać się można w wielu innych dziedzinach nauki i życia. Mówi się o nim, jak o złotym podziale wszechświata, gdyż wykres ciągu określa perfekcyjny porządek i podział proporcji. Podobnie jest w przypadku systemu bukmacherskiego, gdzie Fibonacci jest ciekawym rodzajem progresji. Jako gracz możesz badać kilka systemów bukmacherskich naraz. Dzięki temu, zyskasz kontrolę nad swoimi wydatkami i zyskami, a w efekcie nauczysz się minimalizować ewentualne straty. Dlatego też, każdy stawiany przez nas kupon należy zapisywać. Ustal również miesięczny budżet na zakłady i pod żadnym pozorem go nie przekraczaj.

Wykorzystano wątpliwe metody Systemy Bukmacherskie

Standardowo powinniśmy obstawiać za kwotę, która nie przekroczy 2% naszego kapitału, w tym przypadku byłoby to 10 PLN. Jest to niska suma i prawdopodobnie skłaniałaby nas do typowania kuponów akumulowanych.

Oznacza to, że kiedy gramy według danego systemu, wysokość stawki każdego obstawianego zakładu wynika z przyjętych zasad, dzięki czemu nie musimy na oślep wybierać, jaką kwotą wykonamy kolejne zagranie. Niezależnie od naszego nastroju czy innych zewnętrznych okoliczności, stawka zakładu musi wynieść tyle, ile wskazują obliczenia otrzymane na podstawie zastosowania konkretnego wzoru czy reguły. Choć system bukmacherski Paroli nazywany jest także system anty-martingale, nadal jest to system progresywny, a dokładnie jest to system rosnącej progresji.

Szczególnie początkujący szukają gotowych rozwiązań na to, by zarabiać na zakładach bez względu na okoliczności. Chodzi o metodę na granie bez obaw o przegranie wszystkich swoich pieniędzy. Najlepiej, gdyby można było w ten sposób obstawiać piłkę nożną, ale trudno wybrzydzać, gdy chodzi o zarabianie bez ruszania się sprzed komputera. W tym artykule chcielibyśmy omówić, jakimi systemami bukmacherskimi możemy operować w obrębie piłki nożnej z uwzględnieniem konkretnych typów. Skupimy się nie tylko na najpopularniejszych zakładach, ale również na tych bardziej egzotycznych, które można spotkać, biorąc udział w zakładach wzajemnych. Ponadto przedstawimy wybrane metody stawkowania, które według nas najlepiej sprawdzają się dla konkretnych typów.

Płaską stawkę – ten bezpieczny system bukmacherski jest idealny do ocenienia, na ile trafnie gracz typuje wyniki meczów. Jeśli natomiast wybrany system bukmacherski przynosi zyski, ale dość niskie, warto wypróbować inne systemy gry bukmacherskie. Tylko w ten sposób możemy sprawdzić, jakie – przy naszym stylu gry – są najskuteczniejsze systemy bukmacherskie.

Metody znajdowania Systemy Bukmacherskie

Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć, jak obstawiać mecze systemem, musi przygotować się na poświęcenie większej ilości czasu na grę. Niezbędne będą analizy przedmeczowe i wyspecjalizowanie się w jednej dyscyplinie sportowej. Ba, najlepiej skupić się na jednej lidze, by móc trafnie przewidywać kolejne rezultaty poszczególnych zdarzeń. Niechaj nie zwiodą Cię wysokie kursy, gdyż czasami lepiej podejść do pewnych zakładów w większą rezerwą. Stawka płaska to bodaj najpopularniejszy system bukmacherski na świecie. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim prostym zasadom. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które dopiero zaczynają eksplorować mechanizmy stawkowania i dobierania zakładów.

 • W przypadku serii nietrafionych zakładów trzeba więc postawić wiele trafionych, by odrobić straty, podczas gdy w klasycznej progresji wystarczy 1 wygrana.
 • Zakłady Bukmacherskie Fortuna przygotowały cztery bonusy powitalne, z których mogą skorzystać nowi gracze.
 • Ten etap gry nie powinien zabrać nam więcej niż 50% całej dostępnej kwoty – mamy do rozegrania maksymalnie kilkadziesiąt kuponów i nie warto tracić za dużo na ten etap.
 • Grając w ten sposób musimy obstawiać zakłady o wysokich kursach, których prawdopodobieństwo poprawnego wytypowania jest naprawdę niewielkie.

Najłatwiejsze będzie zrozumienie tego na odpowiednim przykładzie. Załóżmy, iż udało nam się znaleźć odpowiedni typ po kursie 1,90. Wyliczyliśmy prawdopodobieństwo 55 procent, teraz powinniśmy wyliczyć, jaki procent własnego maksymalnego budżetu na poczet zakładów możemy w tej sytuacji postawić przy wykorzystaniu powyższego wzoru. W przypadku średniego kursu 3.0, typując trzy zakłady, które nie wejdą (20, 40 i 80 złotych), kolejny dajemy za 160 złotych. Nasz łączny wkład wynosi więc 300 złotych, kiedy kupon za 160 złotych zostanie wytypowany poprawnie – po kursie uśrednionym 3.0, to na naszym koncie depozytowym pojawi się 422 złote. Systemy bukmacherskie zakładach być może są mało popularne wśród początkujących, ponieważ boją się oni aż tak bardzo zagłębiać w temat. Myślimy, że nie ma w tym przecież nic trudnego i stawiamy na różne mecze, o różnych kursach i różnych stawkach.

Przewodnik idioty po Systemy Bukmacherskie wyjaśnionym

STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online. Zawężenie swoich zakładów do bramek może być dobrym wyborem, ale to i tak nie zwalnia graczy od dokonywania szerszej analizy meczowej.

 • Takie myślenie zdaje się mieć zastosowanie również w przypadku zakładów bukmacherskich.
 • Cóż z tego, skoro ryzyko bankructwa i tak jest tu większe niż choćby w tak ryzykownym systemie jak system Martingale’a.
 • Prowadząc statystyki swojej gry, czyli bilans zysków i strat – możesz wyliczyć współczynnik yield, który powie ci jak dobrym typerem jesteś.
 • W przypadku, gdy grająprofesjonalni gracze,obstawiają system modulowanej stawki (‚, 1-10 jednostek, jak to się spotyka na wielu stronach) lub drobną modyfikację systemu modulowanej stawki.
 • Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce.

Biorąc pod uwagę wysokość kursów jest to warte naszego poświęcenia.Będąc z zamiłowania informatykiem możemy stworzyć program lub arkusz w Excelu, który zbierze i posegreguje za nas te informacje. Dzięki nim jesteśmy pewni, że obstawiając wszystkie możliwe wyniki i tak wyjdziemy „na plus”. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Gracze w prosty sposób mogą zatem obstawiać, ale także kontrolować swoje fundusze.

Trzy niezbędne kroki, które musisz po prostu wykonać przed zakupem Systemy Bukmacherskie

Wiąże się ono w szczególności z możliwością narażenia go na poważne straty. W opisywanych przez nas strategiach gry są bowiem zarówno mniej jak i te bardziej narażone na ryzyko bankructwa. Na opisywane przez nas kryterium składa się także jeszcze jeden czynnik, a mianowicie wzrost stawek na poszczególnych poziomach. Im wzrost stawek jest szybszy, tym dany system uważa się za bardziej ryzykowny. Nigdy nie przypuszczałem, że można grać takie typy bukmacherskie. System50 jest bardzo prosty (aż za bardzo), no ale przynosi zyski.

Otóż im bardziej prawdopodobne jest zajście danego zdarzenia (np. wygrana drużyny X), tym większą liczbę jednostek powinniśmy na nie postawić. I przeciwnie, im mniej jesteśmy pewni, że dane zdarzenie nastąpi, tym mnie jednostek stawiamy. Należy też pamiętać, że maksymalna liczba jednostek powinna być przyznawana bardzo rzadko – w przeciwnym razie zamiast stawkowania modulowanego otrzymamy system bukmacherski płaskiej stawki. Zbiór zasad i wytycznych, które dotyczą tego, jaki zakład obstawiać i za ile. System nie wpływa na to, czy obstawiać zwycięstwo gospodarzy, gości lub sumę goli. Za co w takim razie odpowiada najlepszy system bukmacherski?

Można także zdecydować się na bardziej agresywną stawkę, np. Wtedy możemy sobie pozwolić na typowanie kuponów single. Najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie kursu 2.0, który w idealnym systemie (nie uwzględniającym marży bukmachera i podatku) odpowiadałby 50%-owemu prawdopodobieństwu trafienia tego typu. Nie jest przy tym istotne czy typ ten okaże się wygrany czy przegrany, bo jeśli gracz właściwie szacuje prawdopodobieństwo w dłuższej perspektywie będzie na plusie. Zaletą tej progresji jest oczywiście wolniejszy wzrost stawek niż w przypadku najprostszej progresji, a więc jest ona zdecydowanie bezpieczniejsza dla gracza. Wadą jest jednak to, że powodzenie jest uzależnione od trafiania większości typów, a w dodatku nadają się do niej tylko i wyłącznietypy bukmacherskie z kursem przynajmniej 2.

 • W takim przypadku obliczamy ponownie 5% z nowej stawki i wówczas stawiamy następny zakład za 105 zł.
 • Nigdy nie przypuszczałem, że można grać takie typy bukmacherskie.
 • Jak w opisywanym przykładzie, proponujemy zmianę stawkowania co 200 zł budżetu, ale stanowi to kwestię umowną, zależną od wyjściowej ilości pieniędzy.
 • W zależności od tego, ile będziesz miał po tym kuponie – również obliczasz 2% z aktualnej wartości twojego konta.
 • Trzeba pamiętać, że tylko pozbawiona emocji analiza spotkania w oparciu nie o sympatię, lecz fakty (!) prowadzi do ogrania bukmacherów.
 • Jednak z matematycznego punktu widzenia nie istnieje system bukmacherski, który pozwala wygrywać w każdym przypadku.

W ten sposób powstaje lista, w której kolejność liczb nie ma znaczenia, a gracz musi obstawić zakład za stawkę, która jest sumą pierwszej i ostatniej liczby z listy. Jeśli typy były trafione, należy skreślić te 2 liczby i zagrać za sumę aktualnej pierwszej i ostatniej liczby z ciągu. Jeśli są przegrane, gracz dopisuje tę liczbę (sumę) na koniec listy i znów powtarza obstawianie zakładów za sumę pierwszej i ostatniej liczby. W najlepszym scenariuszu wszystkie liczby zostają skreślone, a gracz uzyskuje założony zysk. Warto zaznaczyć, że jest to skuteczny system bukmacherski już przy skuteczności gracza na poziomie 34%, a nie jak to najczęściej bywa 50%. Systemy bukmacherskie poza zyskownością różnią się pod wieloma innymi względami i trzeba to uwzględnić, kiedy wybieramy ten, który będziemy testować w pierwszej kolejności. Wszystko to trzeba więc dopasować do swoich możliwości i oczekiwań.

Dlaczego wybrałem Systemy Bukmacherskie

Jeśli taki bilans osiągasz stosując płaską stawkę, to nie ma powodu, żebyś zmieniał ten system na inny np. Natomiast, jeśli nie widzisz pozytywnych rezultatów grając systemem, to wówczas rekomendujemy zmianę systemu np. W środowisku typerów przyjmuje się, że system powinien być dobierany do indywidualnych preferencji gracza. Na początku rekomenduje się te prostsze w zastosowaniu systemy, a więc płaską stawkę i system procentowy. To na tyle bezpieczne systemy, że w miarę dobrze chronią kapitał, a z drugiej strony nie wymuszają na graczu dogłębnych analiz – tak jak chociażby system Kelly’ego. To wyjątkowo proste, ponieważ znając swój budżet na zakłady określasz, że każdy zakład będziesz grał np. Chodzi o to, żeby wartość ta nie była większa niż 2-5% twojego bankrollu na zakłady.

Najbardziej przydatne miejsca do zlokalizowania Systemy Bukmacherskie

W codziennym obstawianiu u bukmacherów jest zbyt wiele zmiennych, by móc nazwać jakikolwiek system najskuteczniejszym. Jeślisystemprzynosi ci zyski, to pytanie,czy jakiś inny system lub strategianie przynosiłaby większych zysków przy graniu nadal tych same meczów i zakładów sportowych!?

W tym systemie zwiększamy stawkę po każdym wygranym zakładzie. Zalecane jest, by stawka była w takiej sytuacji podwajana (jeśli kurs wynosi około 2,0). Jeśli postawiony zakład jest przegrany, gracz obstawia za stawkę początkową. W przypadku serii nietrafionych zakładów trzeba więc postawić wiele trafionych, by odrobić straty, podczas gdy w klasycznej progresji wystarczy 1 wygrana. Co gorsza, nawet seria wygranych zostaje zniweczona 1 przegranym zakładem i gracz musi zaczynać grę od początku – dlatego to ostatnie zakłady serii okazują się być decydujące.

Zwykle dotyczy liczby strzelonych bramek w meczu piłkarskim poniżej lub powyżej danego progu. Liczbowe wartości dla zakładów over i under mogą być bardzo różne, a kursy na nie całkiem atrakcyjne. Gracze zastanawiają się czym powinni się kierować przy wyborze odpowiedniego systemu. Dla wszystkich najważniejszym elementem obstawiania jest osiąganie większych zysków niż strat. Każdy gracz ma swoje preferencje, którymi będzie się sugerować przy wyborze danej strategii. Warto jednak przy podjęciu decyzji uwzględnić kilka ważnych czynników.

Systemy Bukmacherskie: W przypadku, gdy wynajmujesz lub posiadasz?

Jak to wygląda w praktyce, to już zależy od konkretnego systemu. Najczęściej stawka zakładu jest zwiększana po każdym przegranym zakładzie – i wtedy mamy do czynienia z progresją malejącą.

Pierwszy system – Martingale to jeden z najpopularniejszych systemów na progresję w świecie hazardu. Bardzo często korzystają z niego chociażby gracze w kasynach, grając w ruletkę. Na jej podstawie najłatwiej jest wytłumaczyć działanie tej strategii. W omawianym systemie bukmacherskim zaleca się stawkować 2% od kapitału. Zobacz kod Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

Podstawowe zasady Systemy Bukmacherskie, które można wykorzystać, zaczynając dzisiaj

Wiąże się to z tym, że gracz nie podnosi stawki w przypadku nietrafionego kuponu. Jednakże późniejsze odrabianie strat jest czasochłonne i nieco bardziej skomplikowane. Z tego powodu taki mechanizm gry poleca się bardziej doświadczonym użytkownikom zakładów bukmacherskich. Z pewnością nie, choć ryzyko jest tutaj mniejsze, niż w przypadku klasycznej progresji.

 • W przypadku jeśli nie osiągasz zysków w długim czasie, grając systemem bukmacherskim wymienionym w punkcie 1, stawiasz zakłady bukmacherskie bez wartości – zbadaj, gdzie popełniasz błąd lub zrezygnuj z gry.
 • System ten wymusza na graczu granie określonych wcześniej kursów, co powoduje efekt grania na siłę w celu dorzucenia zdarzenia do wyrównania kursu.
 • Z kolei poprawne typowanie zakładów nie przynosi wcale tak szybkich i spektakularnych zysków (bo ciągle obstawiamy za stawkę wyjściową).
 • Mało się jednak tutaj mówi o systemach bukmacherskich czyli o sposobach na pokonanie bukmachera, od których przecież uzależnione są nasze zarobki lub też straty.
 • Odbierz bonus 5 Fuksiarz Zakład bez ryzyka 50% do 500 zł na start – prawdziwy zwrot połowy stawki w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu, bez wymogu obrotu!

Oczywiście jak w każdym przypadku są systemy bukmacherskie, które wymagają większej lub mniejszej znajomości zagadnień sportowych, jednak samo poleganie na szczęściu nie będzie opłacalne na dłuższą metę. Poza tym ważnym czynnikiem jest samo w sobie zrozumienie konkretnego systemu i umiejętność wprowadzenia go w życie, a nie każdy gracz to potrafi.

Prosty sekret dla Systemy Bukmacherskie ujawniony

Na początku wybieramy kurs zdarzania, po którym będziemy grali systemem Martingale, aby gra była opłacalna musi to być kurs co najmniej 2.00. Generalnie im kurs bazowy jest wyższy tym większy jest możliwy zarobek.

 • Dzięki temu można rozpocząć typowanie z wysokiego pułapu finansowego – zamiast 300 zł mieć nawet 600 i tak dalej, i tak dalej.
 • Tu pojawia się kolejny ważna zasada dotycząca tego, jak stosować systemy gry u bukmachera.
 • Mianowicie wybieramy konkretną drużynę i typujemy jej remisy.

Głównie mówimy tutaj o stawkowaniu, które odgrywa kluczową rolę. W Internecie znajdziemy kalkulatory stworzone pod surebety. Dzięki temu może być nieco łatwiej rozdzielić kwotę, którą przeznaczycie na kupony. Możemy znaleźć ich kilka, bądź kilkanaście w miesiącu, jednak naszukać się trzeba sporo.

Wybierz ten Systemy Bukmacherskie zamiast tego długiego szlaku Systemy Bukmacherskie

Metoda ta stosowana jest najczęściej do obstawiania zakładów akumulowanych z 4 – 5 zdarzeniami, których ogólny kurs wynosi mniej więcej 7,00. Gracz najpierw określa, jaki zysk chce osiągnąć, a następnie oblicza, jaka stawka zapewni takie profity przy kursie dla wybranych zdarzeń. Jeśli typy są trafione, misja zostaje zakończona sukcesem. Jeśli jednak gracz przegra, stawia kolejny kupon na takiej samej zasadzie jak poprzednio, z tym, że musi jeszcze raz policzyć wymaganą wysokość stawki. Tym razem celem jest nie tylko uzyskanie zysku w ustalonej już wysokości, ale też odrobienie strat. System Paroli ma tę zaletę, że w przypadku błędnego typowania stawki pozostają niezmienne, co umożliwia długą grę (gracz nie zbankrutuje w krótkim czasie). Z kolei w przypadku wygranej łatwo obliczyć wysokość następnej stawki.

 • Innymi słowy jest to klasyczna progresja, w której po przegranej gramy kolejny zakład za podwojoną kwotę poprzedniego.
 • Przeznaczony jest dla doświadczonych graczy, którzy potrafią odnaleźć valuebety oraz wykorzystać swoją wiedzę i dostępne statystyki, by poprawnie określić szanse wygranej.
 • Oczywiście nie każdy dodatni Yield, a na pewno nie taki po zaledwie dwóch zagranych zakładach, świadczy o tym, że mamy do czynienia ze skutecznym typerem.
 • Przydaje się to szczególnie, w przypadku gdy chcemy sprawdzić kilkasystemów bukmacherskichna raz.
 • Z tego powodu warto po raz kolejny zająć się tematem systemów bukmacherskich, pokazując czego one dotyczą i w jaki sposób z nich korzystać grając u bukmachera.
 • Drugim wyznacznikiem tego terminu jest skuteczność typów jaką musi osiągnąć gracz, aby zakłady przyniosły mu zysk.

Systemy bukmacherskie zostały stworzone tylko po to, aby zminimalizować ryzyko przegranych, tak by w dłuższej perspektywie czasowej obstawiający wygrywali więcej, niż tracili. Ważnym elementem podczas testowania systemów jest dobrze nam znany „yield”, który mówi nam o stosunku zysku do sumy pieniędzy, jakie zostały zainwestowane w zakłady.

Systemy Bukmacherskie: w 5 prostych krokach

Jednak profit, do jakiego dąży gracz, nie powinien wynosić więcej niż 5% bankrollu. Jeśli zapoznasz się z wyżej opisanymi systemami, to powinieneś dojść do wniosku, że podstawą zarabiania na zakładach są poprawne typy bukmacherskie. Stosując płaską stawkę lub progresję na nic zda się odpowiednie stawkowanie, jeśli koniec końców nie wytypujesz poprawnie kuponu. Ale pamiętaj – dzięki systemowi w dłuższej perspektywie przy wygrywających zakładach możesz zoptymalizować zyski, a w razie serii porażek względnie zabezpieczać swój budżet.

Sposobów na stawkowania modulowanego jest sporo i każdy może je dostosować do własnych potrzeb. Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Typując systemem Kelly do każdego zakładu podchodzisz indywidualnie i zgodnie z aktualnym bankrollem, wyliczonym prawdopodobieństwem oraz kursem – obliczasz stawkę za jaką opłaca się zagrać. Pryncypia typerów mówią, że wybierając system bukmacherski – trzeba się do niego stosować, bez skoków w bok i łamania wytycznych.

Kompleksowy Przegląd Rosnącego W Siłę Bukmachera Betfan

Zwiększ stawkę po przegranej – po każdym przegranym zakładzie stawka musi wzrosnąć o jedną podstawową jednostkę stawki. Jeśli na przykład zacząłeś z 10 zł, to w przypadku przegranej zwiększysz stawkę do 20 zł. Jeśli następnie ponownie przegrasz, zwiększysz stawkę do 30 zł. Nasza stawka wejściowa będzie wynosić 50 zł, a średni kurs 3,0.

System Laboucherea

W takim przypadku obliczamy ponownie 5% z nowej stawki i wówczas stawiamy następny zakład za 95 zł. Legalnych bukmacherów musimy oczywiście zapłacić z własnej kieszeni. Są jednak pewne różnice, które przeważają na jedną i drugą stronę. Szczegółowe omówienie systemu znajdziesz w artykule „System bukmacherski Greenwood”. Szczegółowe omówienie systemu znajdziesz w artykule „System bukmacherski Piętnastka”. Szczegółowe omówienie systemu znajdziesz w artykule „System bukmacherski Paroli”. Szczegółowe omówienie systemu znajdziesz w artykule „System bukmacherski d’Alemberta”.