Obstawianie meczy przez internet: jak bezpiecznie obstawiać mecze online?

Zakłady internetowe to bezpośredni sposób obstawiania zakładów, grania w gry i cieszenia się meczami, gdy siedzisz bezpośrednio w domu. Internet to most, który połączy Cię z aplikacją, aby zrobić obstawianie meczy przez Internet.

Obstawianie meczów i zakładów jest jednocześnie łatwe i trudne. Obstawiasz za pieniądze. Cena zakładów jest wysoka i musisz pamiętać, jak wygrać, ale nie przegrać. Twój sukces zależy przede wszystkim od Twojego doświadczenia i gotowości do zachowania spokoju i oczekiwania na bonusy bukmacherskie

Gdzie obstawiać mecze? Głównym celem tego przeglądu jest pomoc w zarabianiu pieniędzy przy minimalnym poziomie i czerpaniu przyjemności z czasu na obstawianie, ale nie szukanie sposobów leczenia bukmachera lub sposobu zwrotu utraconych pieniędzy.

Obstawianie Meczy Online: Jak To Zrobić?

Pierwszym krokiem do zawarcia zakładu sportowego na obstawianie meczy online jest założenie konta. Nie jest to tak proste, jak po prostu włożenie banknotów na dysk USB i wykrzykiwanie zakładów, które chcesz na ekranie komputera. Byłoby wspaniale, gdyby tak było.

Obstawianie Meczy Online

Poniżej znajdziesz kroki, które musisz wykonać, aby postawić swój pierwszy zakład na konto gracza. Każdy krok ma swój własny przewodnik na wypadek, gdybyś potrzebował więcej wyjaśnień, co robić. Wszystko powinno być dość łatwe i proste, abyś był przygotowany na wypadek jakichkolwiek problemów bez znacznych strat finansowych.

Wybierz Bukmachera Na Obstawianie Online

Będziesz musiał znaleźć strony do obstawiania meczy, które chętnie podejmą Twoje wrzaski i akcję. Na szczęście istnieje mnóstwo wspaniałych opcji do wyboru, które oferują szeroką akcję we wszystkich Twoich ulubionych sportach i niektórych, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś.

Chociaż „mnóstwo opcji” to z pewnością świetna rzecz, może również sprawić, że podjęcie decyzji stanie się wyzwaniem. Cóż, powodzenia! Żartuję, żartuję. Te witryny legalnych polskich bukmacherów nie spełniają swoich obietnic, czasami są niewiarygodne i oferują wrażenia z obstawiania meczów, które są „poniższe” (tak to ładnie ująć).

Poniżej znajdziesz kilka rzeczy. Najpierw zobaczysz listę polecanych legalnych bukmacherów online. Są to najwyżej oceniane i cieszące się największym zaufaniem legalni bukmacherzy online, oferujące najlepszą akcję w większości dyscyplin sportowych. Zasadniczo są to strony, na których chcesz grać i obstawiać online piłkę nożną.

Zasil Swoje Konto Bukmacherskie

Gdy już wybierzesz dla siebie najlepszego bukmachera na obstawianie meczy, nadszedł czas, aby wpłacić trochę pieniędzy na to konto bankowe. Dla wielu osób może to być przerażający proces, ponieważ jest to coś, czego nigdy wcześniej nie robili

Z całą powagą proces ten powinien być prosty, za polskim prawem i bez bólu głowy. Zazwyczaj bukmacher online przeprowadzi Cię przez ten proces, dając Ci opcje i informując Cię o wszystkim, czego potrzebujesz, aby szybko zasilić swoje konto gracza.

Nie myśl, że musisz od razu doładować cały swój bankroll online. Jeśli jesteś nowy w tym temacie, zacznij od niewielkiego depozytu na koncie gracza, aby zamoczyć stopy. Jeśli w końcu to pokochasz i chcesz przenieść cały swój bankroll online, zrób to. Ale chcemy, abyś zdał sobie sprawę, że małe kroki są tutaj w porządku.

Obstawianie Meczy Przez Internet: Jak Wybrać Zakład?

Praca administracyjna zniknęła! Twoje konto jest założone, a pieniądze leżą na Twoim koncie i wypalają dziurę w Twojej wirtualnej kieszeni. Co teraz postawić? Na czym polegają zakłady bukmacherskie? Cóż, jeśli masz już gorącą wskazówkę lub prognozę, to jak najbardziej, śmiało postaw ten darmowy zakład. Ale jeśli jesteś w tym zupełnie nowy i nie masz pojęcia, od czego zacząć, czytaj detali obstawianie meczy online.

Recenzja Zakładów Bukmacherskich

Jednym z najfajniejszych darmowych zasobów, które które znajdziesz dalej, są typy bukmacherskie od zespołu doświadczonych graczy dla nowych graczy. Nie tylko zobaczysz typy w zakresie zakładów wzajemnych w czasie rzeczywistym, ale przeprowadzisz przez rozumowanie stojące za tymi typami. Możesz obstawiać swoje zakłady produktów hazardowych razem z zawodowcami.

Te typy są aktualizowane codziennie i obejmują mnóstwo różnych dyscyplin sportowych na obstawianie meczy online. Jeśli nie masz ochoty wykonywać pracy lub badań samodzielnie, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie wyboru zakładu lub zakładów do wykonania.

Tereny Treningowe Na Obstawienie Meczu

Teren treningowy jest pełen informacji, przewodników po strategiach i poradników, które pomogą Ci zacząć uczyć się, jak dokonywać najlepszych możliwych typów. Na przykład, specjalny przewodnik na temat tego, jak badać swoje typy zakładów sportowych, który przeprowadzi Cię przez wszystkie różne sposoby wyszukiwania interesującej Cię gry lub meczu. To tylko jeden przykład zasobów, które możesz znaleźć na stronie każdego z legalnych bukmacherów. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoje zakłady na wyższy poziom, kliknij strony u legalnych zakładach bukmacherskich i sprawdź ten niesamowity darmowy zasób. W sieci nie ma nic podobnego.

Sekcja Strategii Obstawianie Meczy

Jeśli uważasz się już za zaawansowanego, jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe sportowe online, możesz chcieć nieco bardziej zaawansowanej strategii obstawiania meczów, która pomoże Ci wybrać typ.  W tej sekcji znajdziesz przewodniki po strategiach podzielone według sportu i rodzaju zakładu.

Dodatkowo można znaleźć kilka bardzo zaawansowanych przewodników, które zajmą się matematyką zakładów online i strategiami wyższego poziomu, których możesz użyć, aby zmiażdżyć książki. Nie są one idealne dla początkujących, ale chcieliśmy, abyś wiedział, że tam są i będą na Ciebie czekać, gdy będziesz gotowy.

Jakie Sa Zakłady Na Obstawianie Meczy Online?

Rynek zakładów to określony typ lub kategoria zakładów, z powiązanymi z nimi kursami na obstawianie przez internet. Bukmacherzy zazwyczaj oferują dużą liczbę rynków zakładów na każdy mecz, wydarzenie, turniej lub zawody.

Rynki zakładów określonej dyscyplinie sportu są miejscem, od którego należy zacząć, szukając miejsca na zakład lub szukając wartości z kursami. Są one podobne do rynków predykcyjnych występujących na zwykłych giełdach, na których oba rynki są zaangażowane w przewidywanie przyszłości.

Rynki Zakładów Sportowych na Obstawianie

Rynki zakładów bukmacherskich można traktować jako rynek kursów najlepszych zakładów. Bukmacherzy podają wysokie kursy na wszystkie możliwe wyniki wydarzeń sportowych na różnych rynkach.

Istnieje wiele rynków zakładów na pojedynczy mecz, co pozwala graczom skupić się na konkretnym typie zakładu, który odpowiada ich przewidywaniom. Aby uzyskać duży wybór rynków zakładów na prawie każde wydarzenie sportowe na świecie, wypróbuj najlepszych bukmacherów, takich jak BestFan, STS, forBET ta innych w danym meczu.

Rynki Zakładów Piłkarskich

Główny rynek zakładów na piłkę nożną to wynik meczu. Jest to po prostu wybranie jednej z dwóch drużyn legalnego bukmachera, która wygra lub zremisuje. Pojedynczy mecz piłki nożnej będzie miał oddzielne rynki dla zakładów na prawidłowy wynik, łączną liczbę strzelonych bramek, strzelców bramek, handicap, obie drużyny strzeleckie (BTTS) i margines wygranej. Bukmacherzy czasami oferują specjalne rynki zakładów na głośne mecze.

Korzystanie Z Rynków Zakładów

Najlepszym sposobem wykorzystania rynków zakładów jest podjęcie decyzji, jak według Ciebie przebiegnie meczy. Na przykład zwycięzca meczu, gra z wysoką punktacją, zamknięta gra lub duża wygrana.

Następnie zidentyfikuj rynek zakładów i sprawdź kursy, aby zobaczyć, czy na tym konkretnym rynku jest wartość. Jeśli kursy nie są atrakcyjne, może istnieć inny rynek, który oferuje wartość aby obstawiać mecze systemem.

Bukmacherzy zazwyczaj umieszczają wszystkie sporty, które obejmują, w widocznym miejscu na swojej stronie głównej. Wybierz sport, na który chcesz postawić, w którym będą wyświetlane różne zawody lub turnieje. Stamtąd wyszukaj konkretny mecz, na który chcesz postawić, i wyszukaj rynek zakładów dla meczów.

Jak Obstawiać Mecze Online?

Jeśli stawiasz na świetnego bukmachera zakładów sportowych, kolejna część tego równania będzie całkiem prosta. Jeśli nie grasz w świetnych zakładach sportowych, jest to punkt na osi czasu, w którym stanie się to bardzo oczywiste.

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto zakładów sportowych polskich bukmacherów. Jeśli właśnie utworzyłeś konto, prawdopodobnie jesteś już zalogowany. Korzystając z menu, przejdź do sportu i gry, którą chcesz obstawiać legalnie. Większość bukmacherów ma menu po lewej stronie ekranu, które pozwala wybrać sport, a następnie może być rozwijane menu dla konkretnej ligi, której szukasz.

Znajdź grę lub mecz, który chcesz postawić i kliknij rodzaj zakładu lub meczu, który chcesz postawić. Jeśli nie widzisz od razu rodzaju zakładu, który chcesz, możesz zwykle kliknąć przycisk „więcej”, który przeniesie Cię do pełnej listy zakładów dostępnych dla danej gry, meczu lub wyścigu zakładów wzajemnych.

 1. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić kursy bukmacherskie na zakład i upewnić się, że są one zgodne z Twoimi upodobaniami. Kursy będą zazwyczaj prezentowane w formacie kursów amerykańskich (przykład: +110). Jeśli nie jest to twój pożądany format, większość dobrych bukmacherów będzie miała opcję, którą możesz wybrać, aby zmienić wszystkie kursy na preferowany format (dziesiętny lub ułamkowy). Zwykle znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 2. Kiedy klikniesz na zakład w punktach stacjonarnych, który chcesz, powinien pojawić się na wirtualnym kuponie, najprawdopodobniej po prawej stronie ekranu. Tutaj możesz postawić kwotę zakładu, którą chcesz postawić w zakładach bukmacherskich. Kiedy wpisujesz kwotę zakładu, powinna również dokładnie określić, ile możesz wygrać, jeśli dokonasz prawidłowej prognozy. Niektórzy bukmacherzy pokażą Ci liczbę Twoich zysków, a inne pokażą Ci pełną kwotę, która zostanie Ci zwrócona.

Co za różnica? Cóż, zysk to kwota, którą otrzymujesz, nie obejmując oryginalnego zakładu. Zwrócona kwota to Twój zysk plus pierwotny zakład, który otrzymujesz. Załóż na przykład, że robisz zakład w wysokości 20 złotych przy równych pieniądzach (co oznacza, że ​​otrzymasz 20 złotych, jeśli wygrasz). Twój zysk z prawidłowego zakładu wyniesie 20 złotych. Zwrócona kwota wyniesie 40 złotych. Dzieje się tak, ponieważ zakłady sportowe online zwracają Ci pierwotny zakład, a następnie dają Ci wygrane pieniądze. Gdyby oddali ci tylko 20 złotych, nie zarobiłbyś żadnych pieniędzy! Zamiast tego wkładają oryginalne 20 złotych, które obstawiasz, na Twoje konto, a następnie 20 złotych zysku. Tylko upewnij się, kiedy obstawiasz, że wiesz, którego oferty bukmachera na zawieranie zakładów wzajemnych używa.

 1. Jeśli podoba Ci się kwota, którą otrzymasz za prawidłowy typ, czas sfinalizować zakład meczy. Zanim klikniesz przycisk „potwierdź” lub „obstaw”, przeczytaj cały kupon obstawianie, aby upewnić się, że obstawiasz to, na co chcesz postawić. Łatwo jest kliknąć niewłaściwy zakład lub wybrać coś przez przypadek, zwłaszcza jeśli się spieszysz.

Nie spiesz się i potwierdź, że wszystko jest w porządku i zgodnie z Twoimi upodobaniami. Po potwierdzeniu kliknij przycisk „zakład bez ryzyka”! Niektóre witryny mogą wymagać kliknięcia przycisku „potwierdź”, ale niektóre wymagają tylko jednego kliknięcia. Po postawieniu zakładu jeszcze raz jeszcze raz sprawdź go pod kątem dokładności. Upewnij się, że nic nie zaginęło w tłumaczeniu i że kwota, gra, rodzaj zakładu i kursy są nadal prawidłowe.

 1. Jedną z rzeczy, które mogą się zdarzyć podczas procesu obstawianie meczy online, jest to, że kursy mogą się zmienić. W zależności od witryny z zakładami sportowymi, na której się znajdujesz, będzie to traktowane nieco inaczej. Niektóre witryny aktualizują kursy w czasie rzeczywistym i wyświetlają powiadomienie na bilecie na zakłady, zanim jeszcze klikniesz przycisk „prześlij” aby obstawiać zakłady w lokalach firm bukmacherskich. Kiedy tak się stanie, będziesz mieć możliwość zaakceptowania nowych kursów lub anulowania zakładu. Czasami szanse przesuną się na twoją korzyść, a czasami przeciwko tobie. Przez większość czasu w ogóle się nie ruszają w tak krótkim czasie, ale tak się dzieje.

Jeśli tak, spójrz na nowe kursy poszczególnych bukmacherów i zdecyduj, czy Ci się podobają. Jeśli poruszyli się na twoją korzyść, super! Oczywiście, że ci się spodobają. Jeśli poruszyli się przeciwko tobie, musisz ponownie ocenić, czy nadal podoba ci się zakład i nadal czujesz, że ma on wartość, której szukasz. Jeśli zdecydujesz, że tak, kontynuuj proces. Jeśli jednak zdecydowałeś, że tak nie jest, po prostu zamknij zakład i zacznij szukać czegoś innego, co ci się podoba. Nie ma powodu, aby wymuszać zakład tylko po to, aby uzyskać jakąś akcję.

 1. Gdy już postawisz zakład lub zakłady, czas usiąść i czekać! Wykonałeś swoją pracę, a teraz nadszedł czas, aby wybrany przez Ciebie zespół lub zawodnik wykonał swoje. Proces obstawiania meczów może być na początku przerażający, dlatego zalecamy rozpoczęcie od kilku małych zakładów, aby się zorientować. W ten sposób, jeśli zdarzy ci się popełnić jakiś błąd, możesz uczyć się tanio. Nie przewidujemy, że popełnisz błąd, ale od czasu do czasu się to zdarza. Tak długo, jak dwukrotnie i trzykrotnie sprawdzasz obstawiać zakłady, nie powinieneś mieć problemów z obstawianie zakładów.

Zakłady Bukmacherski: Odbieranie Wygranych U Legalnych Bukmacherów

Wygrałeś zakład! Gratulacje. Następnym krokiem jest zbieranie wygranych za obstawianie meczy. Jeśli jesteś w trakcie budowania bankrolla, możesz nie chcieć od razu odebrać wygranych, co jest całkowicie w porządku. W rzeczywistości większość ludzi nie wypłaca swojej pierwszej wypłaty od dłuższego czasu, ponieważ lubią płynąć zwycięską falą i budować swój bankroll, wtedy graj środkami przeznaczonymi.

Jeśli jednak chcesz się wycofać, proces jest bardzo prosty. Bukmacherzy online oferują wiele różnych opcji do wyboru. Wybierz jeden z sposobów poniżej aby odebrać pieniędzy za obstawianie meczy.

 • Karty kredytowe i debetowe

Niewątpliwie karty kredytowe i debetowe są preferowaną metodą płatności i wypłaty dla ogółu społeczeństwa. Większość witryn bukmacherskich online akceptuje karty Visa i Mastercard, a niektóre mogą nawet akceptować Maestro ze zezwolenie ministra finansów. Zapewniają dużą niezawodność, chociaż czasy wypłaty są zazwyczaj dłuższe niż w przypadku portfeli elektronicznych. Najlepszą rzeczą w płatnościach kartą kredytową jest to, że są one akceptowane przez dowolnego operatora, a wpłata jest natychmiastowa. Ponadto nie będziesz mieć prowizji podczas płatności za obstawianie meczy na zakłady wzajemne.

 • PayPal

PayPal to najbardziej znany i akceptowany e-portfel na świecie. Bukmacherzy online są tego świadomi i dlatego zawsze jest to metoda akceptowana przez zdecydowaną większość serwisów bukmacherskich na zysk bukmachera. Dobrą rzeczą jest to, że jest to absolutnie natychmiastowa metoda płatności i jeśli wybierzesz ją również do dokonywania wypłat, powinieneś wiedzieć, że jest to również najszybsza.

Ponadto PayPal jest bardzo łatwą w użyciu metodą płatności firmy bukmacherskie, a utworzenie konta jest bardzo proste. Bez wątpienia nie będziesz miał problemu, jeśli zdecydujesz się grać za pomocą tej metody płatności.

 • Neteller

Neteller to kolejny e-portfel, krtory oferuje większość bukmacherów bardzo podobny do PayPal i Skrill i ulubieniec graczy. Czasy płatności i wypłat w zakładach online są również bardzo krótkie i nie ma prowizji. Jest to więc jedna z najbardziej polecanych metod dla wszystkich graczy. Zazwyczaj poproszą Cię o wpłatę minimum 10 złotych, ale zwykle nie stanowi to problemu.

 • Skrill

Dzięki Skrill nie możesz się pomylić, gdy zdecydujesz się użyć go do wpłaty i wypłaty. To kolejny z najczęściej używanych e-portfeli bem operations limited. Musisz tylko rzucić okiem, ponieważ niektóre bonusy powitalne nie są kompatybilne z Twoim depozytem Skrill lub nie pozwalają na dostęp do niektórych promocji.

 • Paysafecard

Paysafecard jest również bardzo popularny. Składa się z karty przedpłaconej, którą można nabyć w różnego rodzaju sklepach tytoniowych, barach lub sklepach. Możesz umieścić na karcie minimum 10 pln i wykorzystać ją do obstawiania meczów. Jest to również jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności za zakłady specjalne online.

Wypełnij Formularz Rejestracyjny Na Obstawianie Meczy Online

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie? Kliknięcie przycisku zakładającego konto otworzy formularz rejestracyjny, który należy wypełnić. Zazwyczaj musisz dostarczyć następujące elementy:

 • Twoje imię i nazwisko, adres e-mail i adres fizyczny
 • Twoja data urodzenia, aby potwierdzić, że masz ukończone 18 lat
 • Twój Kraj Zamieszkania
 • waluta, której używasz
 • nazwę użytkownika i hasło.

Ponadto możesz zostać poproszony o wprowadzenie kodu zabezpieczającego lub odpowiedzi na pytanie zabezpieczające, takie jak „Jakie jest nazwisko panieńskie Twojej matki?”, do późniejszego wykorzystania przy weryfikacji Twojej tożsamości i stawki zakładu. Możesz także zaznaczyć lub wyczyścić opcję, aby określić, czy chcesz otrzymywać od bukmachera informacje o ofertach promocyjnych. Niektórzy bukmacherzy wymagają podania ważnego numeru karty kredytowej lub numeru rachunku płatniczego w ramach procesu rejestracji. Często jednak nie musisz tego robić, dopóki nie zarejestrujesz się i nie chcesz wpłacić środków na obstawianie w Polsce.

Z formularza rejestracyjnego uzyskasz dostęp do regulaminu bukmachera. Ważne jest, aby je przeczytać, aby upewnić się, że rozumiesz, jak działa bukmacher i czego się spodziewać na obstawianie meczy online za darmo. Na przykład dowiedz się, czy wymagany jest minimalny depozyt, w jaki sposób możesz wpłacać i wypłacać środki, jakie opłaty pobiera bukmacher i zasady dotyczące zakładów, które obstawiasz, takie jak maksymalna kwota, jaką możesz wygrać w grach hazardowych, i co się dzieje, gdy zakłady przez internet zostaną unieważnione. Sprawdź również, jakie warunki obowiązują w przypadku ofert darmowych zakładów i żeby otrzymać bonus powitalny. Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk, taki jak Dołącz teraz lub Zarejestruj się, aby go przesłać.

Gdzie Najlepiej Obstawiać Mecze Przez Internet

Gdzie Najlepiej Obstawiać Mecze Przez Internet?

W dzisiejszych czasach masa bukmacherów jest wielka. Gdzie najlepiej obstawiać mecze? Aby postawić dany zakład musisz wybrać najlepszą opcję bukmachera. Jak możesz to zrobić? Cóż, wybierz jednego z polecanych poniżej bukmacherów i tam zacznij obstawiać. Zaleca się wybrać więcej, kiedy szukasz bukmachera.

Fortuna System Bukmacherski

Dla tych, którzy szukają dobrej strony bukmacherskiej z możliwością obstawiania meczy na żywo, Fortuna zapewnia do tego dobrą platformę. W ofercie zakładów na żywo i kursów bukmacherskich znajduje się wiele sportów, takich jak piłka nożna, ale także inne sporty. Jednak nacisk kładziony jest na piłkę nożną, a w ofercie jest wiele przydatnych rynków zakładów.

Fortuna ma w swojej ofercie wiele wydarzeń sportowych i bonusy startowe. Użytkownicy znajdą tu wśród dyscyplin sportowych: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej na lodzie, siatkówkę, piłkę ręczną, bandy, boks, E-Sport, unihokeja, futsal, curling, Formułę 1, rzutki, tenis stołowy, golf, Rugby League i Union, baseball, futbol amerykański, kolarstwo, żużel, wyścigi samochodowe. Kursy na legalne zakłady z Fortuną są ogólnie konkurencyjne. Marża na zakłady na piłkę nożną wynosi 2,75%, na tenisa to 2,5%, na hokej na lodzie to 2,8%, na koszykówkę 3,5% i tak dalej. Całkowita marża zakładów wynosi 3%. Te marże na zakłady zostały obliczone na podstawie kursów z różnych wydarzeń w każdym sporcie. Pamiętaj, że marże mogą się różnić w zależności od sportu, a nawet ligi, które oferuje dany bukmacher.

Etoto OBSTAWIANIA MECZY LEGALNIE

Założony w 2011 roku Etoto to polski operator bukmacherski, który koncentruje się głównie na zakładach sportowych. Chociaż serwis bukmacherski jest dostępny tylko dla użytkowników z Polski, jest to również bardzo dobry serwis bukmacherski o rosnącej reputacji. Oprócz sportu, strona z zakładami zawiera również różne wydarzenia społeczne i polityczne, a także zakłady na żywo na mecze obstawianie. Tutaj sprawdzimy stronę z zakładami i zobaczymy, czy jest godna twojego czasu, czy nie.

Etoto to jedna z większych firm bukmacherskich w Polsce. Ta strona internetowa skupia się przede wszystkim na sporcie. Niektórzy mogą argumentować, że jest to największa wada operatora – nie oferuje on żadnych zakładów ani gier w kasynie, co często jest czymś, co doświadczeni gracze wykorzystują, aby odprężyć się i oderwać myśli od zwykłych zakładów sportowych.

Mimo to bukmacher radzi sobie bardzo dobrze z zakładami sportowymi, mimo że nie ma tam kasyna. Prawdopodobnie najlepszą rzeczą w zakładach sportowych z tym operatorem są kursy; są to jedne z najwyższych kursów na rynkach sportowych, co jest bardzo ważne, ponieważ oferują większe szanse na wyższe wygrane za obstawianie meczy.

STS

Bukmacher STS oferuje wypłatę przedmeczową w wysokości 95%, obok ponad 40 sportów, od mecze piłki nożnej i tenisa po biathlon i szachy. Jednak wyścigi konne i charty nie są dostępne. Kursy na piłkę nożną są dość wysokie, szczególnie w głównych ligach, takich jak Premier League i La Liga, i można znaleźć ponad 300 opcji zakładów. Należą do nich karty, handicapy azjatyckie, rzuty rożne i oferty specjalne na stronie gracza. W tenisie gracze mogą korzystać z ponad 35 rynków, takich jak alternatywne handicapy i dokładny wynik. Wypłata za koszykówkę nie jest zbyt konkurencyjna.

Zakłady sportowe oferują również pewne funkcje. Cash Out może być wykorzystany w całości lub częściowo w wielu dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka i tenis. Dzięki Kreatorowi zakładów możesz dodać selekcje z jednego wydarzenia do tego samego rozliczenie kuponu na obstawianie meczy. STS umożliwia również skorzystanie z Kontroferty, aby poprosić na ten kurs bukmacherski w określonych meczach i rynkach. Pamiętaj, że Edytuj zakład, Poproś o zakład lub Transmisja na żywo nie są dostępne na obstawianie meczów.

Traf Online

Traf Online jest uważany za najlepsze miejsce do obstawiania zakładów na całym świecie i nie jest to przypadek, ponieważ 20 milionów aktywnych graczy potwierdza to stwierdzenie z zakładami bukmacherskimi. Marka powstała w 1974 roku, w 2000 roku pojawiła się w Internecie i posiada licencję na Malcie, w Wielkiej Brytanii i Gibraltarze. Siedziba Traf Online znajduje się w Stoke-on-Trent, a biura operacyjne znajdują się również na Malcie iw Manchesterze.

Platforma zakładów bukmacherskich Traf Online jest opracowywana wewnętrznie i zapewnia ponad 45 dyscyplin sportowych, funkcje specjalne, takie jak Kreator zakładów i częściowe/automatyczne wypłaty za zakłady online, a także obszerną sekcję na żywo. Wiodący bukmacher dużo zainwestował w budowanie swojej świadomości poprzez świetne partnerstwa. Traf Online jest oficjalnym sponsorem Stoke City i działał jako oficjalny partner najlepszych klubów w ostatnich latach, takich jak Athletic Bilbao, Espanyol, Real Betis, Celta Vigo i wiele innych.

Najlepsza Strona Do Obstawiania Meczów: Krotki Fakty

W poprzednim paragrafie widzieliście najlepszych bukmacherów z najładniejszymi ofertami. Jednak liczba dostawców jest wyższa, więc jest kilka ciekawszych faktów, które warto poznać i zobaczyć ranking bukmacherów w Polsce. Lista najlepszych bukmacherów znajduje się poniżej.

Totolotek

Totolotek przedstawia swoim użytkownikom szeroką gamę wydarzeń sportowych, z których wszystkie można obstawiać. Wśród sportów objętych programem są: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, eSport. Kursy na zakłady live w Totolotku są ogólnie konkurencyjne. Marża na zakłady na piłkę nożną wynosi 5,2%, na tenisa to 7,5%, na hokej na lodzie to 7,6%, na koszykówkę 5,6% i tak dalej. Całkowita marża zakładów wynosi 6,5%. Te marże na zakłady zostały obliczone na podstawie kursów z różnych wydarzeń w każdym sporcie. Pamiętaj, że marże mogą się różnić w zależności od sportu, a nawet ligi. Obstawiaj mecze przez internet z Totolotkiem.

LVBet

LVBet to platforma bukmacherska, która wyróżnia się dostarczaniem wszystkiego, co najlepsze z obu sportowych światów. LVBet ma w fazie rozwoju doskonałą sekcję eSports (sporty wirtualne) i jeszcze lepszy zakład bukmacherski. Mają też świetną sekcję kasyn, która dodaje zupełnie nowy wymiar do ich portfolio. Nasza recenzja LVBet udowadnia, że ​​LVBet jest jednym z wiodących dostawców bukmacherów – i mamy informacje na temat najnowszego bonusu, który możesz odebrać

Z takimi programistami można oczekiwać absolutnie najlepszego z obstawianie meczy LVBet. Cóż, nie byłbyś zbyt daleko. Niektóre z najlepszych gier na automatach, które nabył LVBet, to między innymi Book of Ra, Aviator, 9 Masks of Fire, Hotline i Gates of Olympus.

Superbet

SuperBet legalny bukmacher zapewnia średnie kursy i średnie linie dla swoich sportów. Ponieważ mają szeroką gamę sportów, istnieje również wiele linii zakładów. Najpopularniejszymi liniami zakładów są spread punktowy Moneyline, zakłady prop, futures i sumy. Obstawiający mają szeroki wybór rynków zakładów, rzutów rożnych, z których mogą wybierać, co sprawia, że obstawianie na tej stronie jest świetne dla rumuńskich graczy.

Gracze mają szeroką gamę opcji obstawianie meczy w SuperBet. Obejmują one mecze zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych wydarzeń w ligach, takich jak angielska Premier League, liga włoska, europejska Liga Mistrzów i liga niemiecka. Poniżej znajduje się lista sportów dostępnych do obstawiania.

 • Piłka nożna;
 • Tenis ziemny;
 • Piłka nożna e-sportowa;
 • Koszykówka;
 • Siatkówka;
 • Tenis ziemny;
 • Futbol amerykański;
 • Baseball;
 • Rzutki;
 • Rugby;
 • Snooker;
 • Krykiet;
 • Kręgle;
 • Counter-strike Dota 2 Badminton m.in.;

Obstawianie Meczów Online: Inne Bukmacherzy

Totalbet

noblebet

 • Bonus: 5230 PLN
 • Wyróżnik: TOTAL bonusy na obstawianie w internecie
 • Polecany do: esport

FORBet

forbet

 • Bonus: 2200 PLN + 50 PLN więcej z kodem „WiecejPLN Wyróżnik: BetMarket
 • Polecany do: piłka nożna

Bestbet24

BestBet24

 • Bonus: 3333 PLN + 20 PLN więcej z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: LV Typer
 • Polecany do: esport

PZBuk

pzbuk

 • Bonus: 1050 PLN
 • Wyróżnik: Zakłady Kardio
 • Polecany do: koszykówka

Betclic

betclic

 • Bonus: 200 PLN z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: Multi+
 • Polecany do: piłka nożna

Betfan

betfan

 • Bonus: 1660 PLN z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: Player Bets
 • Polecany do: zakłady specjalne

Ewinner

ewinner

 • Bonus: 600 PLN + 10 PLN więcej z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: Custom Bet bez strat finansowych
 • Polecany do: żużel

Betx

betx

 • Bonus: 220 PLN + 20PLN w apce z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: Aplikacja mobilna z SDF
 • Polecany do: piłka nożna

Noblebet

noblebet

 • Bonus: 2500PLN + 20PLN za apkę z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: BetBuilder
 • Polecany do: tenis

Betcris

betcris

 • Bonus: 200 PLN + 50 PLN więcej z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: Zakład łańcuch
 • Polecany do: esport

Goplusbet

Go+bet

 • Bonus: 820 PLN + 10 PLN więcej z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: Fortuna Klub Plus
 • Polecany do: piłka nożna

Fuksiarz

Fuksiarz

 • Cashback bez obrotu
 • Wyróżnik: Fuks Kreator
 • Polecany do: piłka nożna

Funbets

Funbet

 • Bonus: 1560 PLN + 100 PLN
 • Wyróżnik: Zakłady Live
 • Polecany: Piłka nożna

Betters

Betters

 • Bonus: 7827 PLN
 • Wyróżnik: nieTRAFIONY bonus
 • Polecany do: piłka nożna

Betway

betway

 • Bonus: 1554 PLN z kodem „WiecejPLN”
 • Wyróżnik: Super Przewaga
 • Polecany do: piłka nożna

Elitebet

elitebet

 • Bonus: 500 PLN
 • Wyróżnik: Lucky Loser
 • Polecany do: piłka nożna

FAQ

Czy Obstawianie Przez Internet Jest Legalne?

Obstawianie przez Internet jest legalne w przypadku wybrania odpowiedniego bukmachera. Sprawdź listę oferowanych powyżej i wypróbuj je.

Obstawianie Meczy Jak To Działa?

Gracz zakłada konto, dokonuje płatności i otrzymuje zakład na wybrany mecz lub grę online. Czytając powyższą recenzję, zrobisz to za pomocą kilku kliknięć.

Obstawianie Meczy Ile Można Zarobić

Zależy to od tego, czy stawiasz zakłady regularnie i według własnej strategii. Dzięki temu możesz zarobić od 1 zł do tysięcy złotych.

Obstawianie meczy online Gdzie Najlepiej?

Najlepiej sa obstawianie meczy u takich bukmacherów jako Fuksiarz, Betfan i PZBuk. Znajdz swoja wygode tam.